REKRUTACJA ROZPOCZĘTA !!!

REKRUTACJA

1. NA STUDIA PODYPLOMOWE
WSNP filia NYSA

W obecnej sytuacji istnieje możliwość zdalnej rekrutacji - nie wychodząc z domu:), wystarczy zalogować się w systemie ERK, następnie wydrukować PODANIE oraz UMOWĘ -podpisać oba dokumenty. Cały komplet dokumentów tzn:
podanie, umowę, dyplom, potwierdzenie kwalifikacji pedagogicznych -
skanem przesłać do Działu Rekrutacji, dodatkowo dołączając potwierdzenie dokonania opłaty rekrutacyjnej w kwocie 85 zł. na konto.

 

Istnieje również możliwość przesłania kompletu dokumentów pocztą tradycyjną. 
 

2.  DO SZKOŁY POLICEALNEJ VADEMECUM 

W obecnej sytuacji istnieje możliwość zdalnej rekrutacji - nie wychodząc z domu:), wystarczy zalogować się w systemie ERK, następnie wydrukować PODANIE, UMOWĘ, REGULAMIN. Cały komplet dokumentów tzn: podanie, umowę, regulamin, świadectwo ukończenia szkoły średniej, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do podjęcia nauki - skanem przesłać do Działu Rekrutacji, Istnieje również mozliwość przesłania kompletu dokumentów pocztą tradycyjną. 

3.  DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO VADEMECUM


w obecnej sytuacji istnieje możliwość zdalnej rekrutacji - nie wychodząc z domu:), wystarczy zalogować się w systemie ERK, następnie wydrukować PODANIE, UMOWĘ, REGULAMIN. Cały komplet dokumentów tzn: podanie, umowę, regulamin, świadectwo ukończenia szkoły średniej/gimnazjum/szkoły zawodowej ,  zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do podjęcia nauki - skanem przesłać do Działu Rekrutacji, Istnieje również mozliwość przesłania kompletu dokumentów pocztą tradycyjną. 4.  NA KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

w obecnej sytuacji istnieje możliwość zdalnej rekrutacji - nie wychodząc z domu:), wystarczy zalogować się w systemie ERK, następnie wydrukować PODANIE, UMOWĘ, REGULAMIN. Istnieje również mozliwość przesłania kompletu dokumentów pocztą tradycyjną. 

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą!


Komentarze: [0]
Do góry